یک آرزوی دست یافتنی

همیشه دلم می خواست یک وبلاگ توپ داشته باشم و برای همین تلاش کردم و پس از ماهها مطالعه وبلاک golgoft  رو در بلاگ اسکای به مدت یکسال با موضوع فضای سبز و معرفی گل و گیاهان زینتی فعال نگه داشتم اما پس از مدتی با وجود جذب مخاطبین زیاد و حتی انتخاب به عنوان یکی از وبلاگ های برتر به وسیله مخاطبین آن گلگفت یا پردیس را رها کردم می دانید چرا؟

به دو دلیل عمده

اول آن که مخاطبین متخصص سعی نکردند رابطه ی دو طرفه برای تبادل تجربیات ایجاد کنند و با در اختیار قرار دادن تجربیات خود مرا نیز دستگیری کنند و دوم آن که احساس کردم برای مردمی از گل این بهترین زیبایی حرف بزنم که به عنوان نیاز خود به آن نگاه نمی کنند و گل و گیاه با وجود تاثیر زیادی که در برآوردن نیاز به نشاط و سرزندگی ایفا می کند اصلا در زندگی اغلب ایرانی ها جا ندارد .

باور کنید به همین دلیل آخر_البته بیشترین_ وبلاگ را به حال خود رها کردم.

البته این وبلاگ مخاطبین موثری را به خود جلب کرده است و من نیز از ارتباط هایی که برقرار می شود از تجریبات شما بهرمند می شوم و همین مسئله مرا علاقمند نمود تا وبلاگ را به سایتی شکیل تر، و پر محتوی تبدیل کنم و آرزوی دست یافتنی خود را اجرایی سازم.

اکنون به راهنمایی شما نیاز دارم لطفا به www.golfuzh.com سر بزنید و به من بگویید برای داشتن یک سایت خوب چه امکاناتی لازم است؟

پیشاپیش از راهنمایی سپاسگزار هستم

محمد مهدی شریعتی

/ 0 نظر / 38 بازدید