رونمائی گلفوژ اطلس

دوستان عزیز

از اینکه سال جدید با خبرهای خوبی برای همه مردم عزیز داشتیم و  امید که تا پایان دور مزاکرات 1 + 5 بتونیم از قطع نامه مشمول فصل هفتم شورای امنیت عبور کنیم تا چتر جنگ از سر ایران عزیز جمع بشه خشنود هستم و امیدوارم یرای یکایک هموطنانم به ویژه شما نخبگان عزیز سالی سرشار از موفقیت و شادکامی باشه.

همانطور که قبلا خدمت دوستان عرض کردم امسال رو با یک خبر جدید آغاز می کنم:

تولید گلفوژ اطلس

ما تولید صنعتی گلفوژ اطلس رو شروع کردیم البته چند سال تحقیق و مطالعه و آزمایش و اجرای چند پروژه پایلوت و کسب نتایج بسیار عالی.

این برای شرکت فوژان دشت یک موفقیت بزرگ بود و برای کارشناسان طراحی شهری یک خبر خوب که گلدان بتنی آی با درجه انعطاف بی نظیر و کاربرد ساده و کم هزینه تر می تونن محیطی زیبا خلق کنند.

ما قبل از آنکه اونو رونمائی کنیم مانند گلفوژ تیپ 3 اقدام به ثبت طرح کردیم خوشبختانه حمایت قانونی از طرح های صنعتی ثبت شده قانونی و کسانی که از روی طرح ها کپی و تقلب کنند قابل پیگیری قضائی است تا آنجا که ما توانستیم برای مواردی دستور تخریب بگیرم و ...

در زیر چند تصویر از گلفوژ اطلس رو تقدیم می کنم

 

با آرزوی سالی خوش

محمد مهدی شریعتی

/ 1 نظر / 149 بازدید
سلام www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد با تشکر[گل] [گل]