منظر شهری

واقعیتش اینه که من سعی کرده ام به اعتمادی که دوستان به من دارند احترام بگذارم به همین دلیل تلاش کرده ام به همه تلفن هائی که به من میشه در حد بضاعتم پاسخ بگم .

برای این کار زمان زیادی از من صرف پاسخ گوئی به سوالات دوستان خوبم میشه اما قلبا از این ارتباطات چیزهای زیادی یاد گرفتم که این وبلاگ ماحصل همین تبادل اندیشه بین من و شماست.

از آنجا که اطلاعات کامپیوتری من به ویژه پیرامون آپلود کردن فایل های مختلف کمه هنوز نتونستم برخی از نیازهای دوستان رو جواب بدم مثلا خیلی دوست دارم فایل های طراحی سایت هائی که انجام دادم رو به صورت فرمت اتوکدی در اختیار قرار بدم  تا شاید کمک اندکی در کاهش زمان مصرفی برای پروژه های دوستان باشه.

اگر دوستی بتونه در این زمینه راهنمائی کنه سپاسگزار خواهم بود.

در طی یکی دو روز گذشته انجمن مهندسین فضای سبز سمینار، نشست و نمایشگاه منظری رو برگزار کرد که دهها نفر از متخصصین از سراسر کشور حضور داشتند و مهمانان زیادی از 18 کشور دنیا از این سمینار استفاده کردند

این یک دستاورد بزرگی برای همه متخصصین فضای سبز کشور ماست و نشون میده که ما در این مقطع مورد پذیرش بسیاری از مجامع تصصی دنیا قرار گرفته ایم.

ضمن تبریک به برگزار کننده و هئیت مدیره انجمن برای برگزاری بسیار موفق لازم میدونم از همه دوستان بخوام که همکاری با انجمن رو جدی بگیرند و به این دوستان در انجام فعالیت هاشون کمک کنند.

در زیر برای یادآوری شما چند تا از تقدیر نامه های گذشته رو میذارم  البته کاری که این چند روز این دوستان انجام دادند مثل دو بال پرواز برای همه کسانی است که دازن کار فضای سبز انجام میدن.

 

/ 0 نظر / 51 بازدید