اجرای گلفوژ تیپ 3

روزهای خوب یکی پس از دیگری از راه می رسد و ما در شرکت فوژان دشت، لحظاتی شاد را سپری می کنیم.

در همان ابتدای سال که شرکت تولید آزمایشی گلفوژ تیپ 3 را شروع کرد ما چشم انداز روشنی را برایش ترسیم کرده بودیم و انتظار داشتیم در سال 1384 به آن دست یابیم.

هر حرکت جدیدی بیم و امید بسیاری را با خود به دنبال دارد، صرف صدها روز مطالعه، طراحی و تولید گلفوژ تیپ 3 و چندین میلیون تومان هزینه و تصور معکوس شدن پیش بینی ها یک فاجعه جبران ناپذیر بود حتی وقتی که نتیجه محاسبان نظری با نتیجه آزمایشات با ضریب 98 درصد همخوانی داشته باشد، باز هم می تواند نگرانی را به دنبال داشته باشد.

ما تا دو ماه تولید و در انبار شرکت دپو می کردیم اما نمی دانستیم ارایه این محصول به مشتری و مهندسان ظریف و نکته دان چه خواهد بود.

اکنون 7 ماه از سال گذشته است و من با آرامشی که دوباره کسب کرده ام شاید فرصت پیدا کنم مجددا نوشتن را از سر بگیرم.

گلفوژ تیپ سه طراحی، تولید و اکنون با استقبال بی نظیری مواجه شده است و این خستگی های ما را از بین می برد و امروز یکی از دوستانی که در پروژه های خاک مسلح فعال است تصاویری را در اختیارم قرار داد که این شادی را مضاعف کرد.

باور کنید وقتی خلق یک اثر مخاطبان خصوصی را جذب می کند ارزشی دو چندان پیدا می کند ، تا کنون همه مشتری های ما سازمان های دولتی، شهرداری ها و پیمانکارانی بودند که ما به آن ها خدمت می کردیم اما این پروژه در فضائی محدود و برای کارفرمای بخش خصوصی اجرا شده بود.

ورود یک محصول از بخش عمومی به بخش خصوصی برای کسی که کار بیزینس انجام می دهد علاوه بر جنبه های اقتصادی مفهومی اجتماعی دارد و این بدان معنی است که محصول تولیدی می تواند جایگاه ویژه ای را در حوزه عمران و ساختمان سازی برای خود باز کند و این یعنی

ایجاد سفره ای بزرگ و ورود بخش بزرگی از مردم من

برای تولید کار و فعالیت 

 خوشحالی من برای همین است که کنار سفره ای با جمعیت بیشتر و بیشتر خواهم نشست 


/ 0 نظر / 109 بازدید